Чемпіонат з настільного тенісу

У понеділок 25 вересня в ліцеї №2 проведено шкільний чемпіонат з настільного тенісу серед учнів 5 – 10 класів. Проходив він у дві зміни: 6-9 класи на 10:00;  а 5-і та 10-11 класи після уроків. Поціновувачі справжньої гри в напруженій боротьбі виборювали перемогу в чемпіонаті.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали: із 5-х класів - серед хлопців - Лучків Павло, серед дівчат - Карп'як Вікторія. Найстарша вікова група 10-11 класи в напруженій атмосфері виборювала звання найкращого тенісиста турніру. Ними  стали: з хлопців - Дідовський Ігор, з  дівчат - Федак Анна.

Вітаємо переможців турніру, які будуть представляти ліцей на міських змаганнях з настільного тенісу. Бажаємо успіхів! Хай щастить вам, наші переможці!

Дякуємо головному судді турніру - тренеру ДЮСШ з настільного тенісу В.Ф.Мартиненку.