Марія Гой і Владислав Волосецький (9-В клас) в образах Мавки і Лукаша здобули перше місце у фотоконкурсі, організованому Відділом молодіжної політики і спорту Дрогобицької міської ради. Вітаємо і учасників, і всіх, хто долучився до цієї перемоги.
![Перемога у фотоконкурсі до 150-річчя Лесі Українки](/images/2021/09/30/03-20210224110908.jpg)
Марія Гой і Владислав Волосецький (9-В клас) в образах Мавки і Лукаша здобули перше місце у фотоконкурсі, організованому Відділом молодіжної політики і спорту Дрогобицької міської ради. Вітаємо і учасників, і всіх, хто долучився до цієї перемоги.