Круглий стіл «культурне різноманіття як ресурс для розвитку громади»

Круглий стіл «культурне різноманіття як ресурс для розвитку громади»

Як заохотити учнів використовувати сучасні технології з користю? Як їх навчити логічно обґрунтовувати свою позицію, розвивати креативність та висловлювати думку?

Усе це про методику самоорганізованого освітнього простору (СООП), яка передбачає надання учням можливості та відповідальності за організацію спільної діяльності для досягнення освітніх цілей. Саме тому Ліцей №2 є одним із учасників програми «DARE – мріяти, досягати, усвідомлювати та виражати», що активно впроваджує вищезгадану методику. В умовах освітнього середовища за допомогою СООП учні отримують позитивний досвід, який може бути відтворений в усіх соціальних сферах.

20 серпня 2020 року на базі БФ Карітас у рамках регіональної програми «DARE» відбулося засідання круглого столу «Культурне різноманіття як ресурс для розвитку громади». Одна з важливих тем заходу – надихаючі історії про вклад кримськотатарської та польської громад у розвиток Дрогобиччини.

Приємним моментом було вручення усім учасникам круглого столу додаткових матеріалів, які розкривають потенціал самоорганізованого навчання у сучасних умовах.

Ірина Гайдучок, практичний психолог ліцею №2