На конкурсі-фестивалі танцювального мистецтва «Терпсіхора», який відбувся 15 травня в палаці культури ім. Тараса Шевченка в Трускавці, зразковий ансамбль ліцею №2 «Калиновий цвіт» здобув вагоме визнання: два 1-их місця і одне 3-тє! Вітаємо!!!
![На конкурсі-фестивалі танцювального мистецтва «Терпсіхора»](/images/2021/09/25/01-20210515232246.jpg)
На конкурсі-фестивалі танцювального мистецтва «Терпсіхора», який відбувся 15 травня в палаці культури ім. Тараса Шевченка в Трускавці, зразковий ансамбль ліцею №2 «Калиновий цвіт» здобув вагоме визнання: два 1-их місця і одне 3-тє! Вітаємо!!!