Фінал баскетбольного турніру

23 лютого завершилися змагання ІІІ етапу Шкільної спортивної ліги та ІІ етапу всеукраїнської учнівської ліги «Пліч-о-пліч». Для нашого ліцею вони стали тріумфальними. Ліцеїстки 7-9 класів вибороли І місце, перегравши у фіналі команду гімназії №17, і завоювали кубок та комплект форми. Ви супер!!!

Трохи забракло майстерності хлопцям 9-11 класів, які здобули ІІ місце поступившись команді ліцею №16. У грі за другу сходинку п’єдесталу наша команда переграла спортсменів ліцею № 1. Нагороджені кубком та баскетбольним м'ячем. Молодці!!!

Бронзові нагороди вибороли наші учні 8-9 класів, які у грі за ІІІ місце перемогли команду Дрогобицького наукового ліцею. Одержали і втішні призи - кубок та баскетбольний м'яч. Так тримати!!!

Дякуємо всім, хто долучився до звитяги. Пишаємося кожним!