Школа молодого лідера

18 березня в ліцеї №2 в рамках чергового заняття Школи молодого лідера відбувся тренінг на тему «Особистісні стосунки», який підготувала і провела учнівський президент ліцею, учениця 10-Б класу Ліза Ніколаєнко.
Заняття з юним лідерським активом поєднують різноманітні форми роботи: ділові зустрічі, рольові ігри, ігри на увагу, психологічні вправи, практичні вправи, хвилинки змагань, тренінгові заняття.

Метою цього тренінгу було ближче пізнати один одного та сформувати міжособистісні стосунки між членами Школи молодого лідера для подальшої співпраці й генерації нових ідей. Діти залюбки брали участь у всіх запропонованих тренінгових вправах . На занятті, як завжди, панував позитивний, довірливий і радісний настрій.

Школа молодого лідера націлена формувати в учасників навички групової взаємодії та ефективного спілкування, активізувати їх до роботи в групі, тренувати увагу до дій іншого, уміння вести дискусію, публічно виступати, засвоювати вміння володіти собою.

Як і в звичайній школі, хтось справляється з завданням легко, відразу на «відмінно», а комусь ще потрібно докласти багато зусиль, щоб досягнути бажаного результату. Та зрозуміло одне – участь у Школі молодого лідера позитивно впливає на її учасників, і ми сподіваємося, що в майбутньому з них сформуються справжні лідери учнівського самоврядування.

Наталія Романів