Церемонія нагородження переможців онлайн-конкурсу «ТопФотоМодель по-українськи-2»

22 грудня в актовій залі ліцею №2 відбулася церемонія нагородження переможців онлайн-конкурсу «ТопФотоМодель по-українськи-2».

Упродовж 5-ти тижнів учасники - учні 5-10-их класів - щоп’ятниці дізнавалися нову тему конкурсу, а по середах надсилали свої фото в телеграм- групу, де його вже оцінювало журі. Крім журі бали виставляли і глядачі на інстаграм-сторінці, де моментально зросла кількість підписників.

Цьогоріч учасникам було запропоновано такі теми: «Моє захоплення (хобі)», «Містика», «Косплей» (перетворення на улюблених персонажів з коміксів, фільмів, книг), «Майбутня професія», «Космос».

Заявку на участь в конкурсі подав 51 учень, стільки ж виставили свою фотографію в 1-ий тиждень. А ось до останнього тижня, на жаль, дійшов лише 31 учасник. 

Отже, призові місця розподілилися таким чином:

 

5-6 класи:

І місце – Лучків Анна (5-В);

ІІ місце – Андрошулік Давид (6-Б);

ІІІ місце – Проць Софія (6-А);

 

7-8 класи:

І місце – Бурбель Володимира (7-В);

ІІ місце – Тершак Остап (8-Б);

ІІІ місце – Орлова Анастасія (7-Г);

 

9-10 класи:

І місце – Бурбель Анна (9-В);

ІІ місце – Лопушанська Анна (9-Б);

ІІІ місце – Хохун Соломія (9-Б).

 

Дякуємо всім учасникам і тим, хто допомагав їм створювати фотошедеври, всім членам журі, а особливо нашим зірковим суддям, професійним фотографам Зоряні Стахнів та Маріанні Сороневич, фотостудії «Міміка» за головний приз - сертифікат на 1 годину зйомки у фотостудії для трьох переможців, які посіли перші місця.

І особлива подяка учениці 11-Б класу (яка започаткувала цей конкурс у минулому році), президенту ліцею Єлизаветі Ніколаєнко і цьогорічному організатору -  учениці 9-Б класу Анастасії Тунській.