Хто я? Визначаємо свій тип особистості!

Хто я? Визначаємо свій тип особистості!

Під час карантину у людини з’являється чимало зайвого часу, який можна продуктивно використати на себе, для розвитку власної особистості та її удосконалення.

Багатьом людям насправді складно одразу дати чітку і розлогу відповідь на запитання: «Хто я?», і це нормально. Часто самопізнання відбувається через призму наших дій та їхніх результатів, оцінок, окремих образів самих себе в різних умовах, а також через думки людей навколо і порівняння себе з ними.

Згадайте різні складні життєві ситуації, у яких ви бували, й оцініть, як ви діяли. Згадайте приємні моменти, що приносили вам щастя; свої досягнення та невдачі. Це допоможе вам краще зрозуміти свої схильності, слабкі й сильні сторони.

Також на допомогу вам можуть прийти різноманітні тестування. Один із таких пропоную Вашій увазі. Це тест, в основі якого лежить поділ особистостей на 4 основні типи: «аналітики», «дипломати», «вартові» й «дослідники», кожен із яких ділиться на 4 підтипи. Дана методика дає можливість отримати конкретну, точну характеристику того, хто Ви є, та чому Ви вчиняєте так, як вчиняєте.

Дане тестування може бути корисним, насамперед, учням старших класів, які стоять перед вибором майбутньої професії.

Посилання на тест:

https://www.16personalities.com/uk

Соціальний педагог Живчин С. В.