• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЛІЦЕЙ №2 ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Переможці ІІ туру предметних олімпіад 2019-2020 н. р.

Німецька мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Василюк Дарина

8-В

І

Дробиняк О. М.

2

Зьола Мар’яна

9-В

І

Джура Г. І.

3

Іванишин Галина

10-Б

І

Михайлишин Ю. С.

4

Микитин Софія

11-Б

І

Джура Г. І.

5

Кравцова Валерія

8-Б

ІІ

Василюк С. О.

6

Чирка Юрій

8-В

ІІ

Михайлишин Ю. С.

7

Тершак Анастасія

9-Б

ІІ

Дробиняк О. М.

8

Цісельський Олександр

9-Б

ІІ

Джура Г. І.

9

Андріїв Михайло

10-Б

ІІ

Михайлишин Ю. С.

10

Дробиняк Жанна

11-Б

ІІ

Василюк С. О.

11

Мишковська Юліана

11-Б

ІІ

Джура Г. І.

12

Шабаліна Анна

11-Б

ІІ

Василюк С. О.

13

Лозинська Вікторія

8-В

ІІІ

Дробиняк О. М.

14

Кобрин Роман

8-Б

ІІІ

Василюк С. О.

15

Терлецька Анастасія

8-В

ІІІ

Михайлишин Ю. С.

16

Яким Марко

8-В

ІІІ

Михайлишин Ю. С.

17

Владика Марта

9-Б

ІІІ

Джура Г. І.

18

Денис Софія

9-В

ІІІ

Манько У. І.

19

Колодій Катерина

9-В

ІІІ

Джура Г. І.

20

Шимко Остап

10-Б

ІІІ

Манько У. І.

21

Панасюк Вікторія

10-Б

ІІІ

Михайлишин Ю. С.

 Англійська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Мельничук Ніколь

8-В

ІІ

Модрицька Ю. О.

2

Захарко Аделіна

8-В

ІІІ

Модрицька Ю. О.

3

Опацька Катерина

9-Б

ІІІ

Заблоцька Н. Ю.

 Математика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Снятинська Олена

10-Б

І

Хом’якевич В. В.

2

Пуцило Анна-Євгенія

7-Б

ІІІ

Хом’якевич В. В.

3

Демчишин Владислав

7-А

ІІІ

Романюк В. Л.

Біологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Зьола Мар’яна

9-В

І

Панькевич Л. І.

2

Яюс Ростислав

8-В

ІІ

Химич Г. О.

3

Романишин Христина

9-Б

ІІ

Панькевич Л. І.

4

Іванишин Юстина

10-Б

ІІ

Панькевич Л. І.

5

Терлецька Анастасія

8-В

ІІІ

Химич Г. О.

 Християнська етика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Колодій Катерина

9-В

ІІІ

Дешева О. Г.

2

Дмитрів Софія

9-В

ІІІ

Дешева О. Г.

 Інформатика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Чупа Орест

8-В

ІІ

Хлопик Р. З.

 Польська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Козловська Ніколь

9-В

ІІІ

Бунь Л. З.

 Трудове навчання

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Снятинська Олена

10-Б

ІІ

Веретко Н. П.

2

Андріїв Михайло

10-Б

ІІ

Явір В. В.

3

Муль Павло

9-В

ІІІ

Явір В. В.

4

Череватий Микола

9-А

ІІІ

Явір В. В.

 Історія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Яюс Ростислав

8-В

ІІ

Угрин У. В.

2

Ніколаєнко Єлизавета

9-В

ІІ

Погорєла Г. В.

3

Кузик Вікторія

10-А

ІІІ

Угрин У. В.

4

Манько Наталія

11-Б

ІІІ

Угрин У. В.

 Фізика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Дунь Артем

7-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

2

Яюс Ростислав

8-В

ІІІ

Черхавська Л. В.

3

Кравцова Валерія

8-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

4

Ілик Михайло

9-В

ІІ

Бурий А. Р.

5

Стасінчук Станіслав

10-Б

І

Бурий А. Р.

6

Снятинська Олена

10-Б

І

Бурий А. Р.

7

Андріїв Михайло

10-Б

ІІ

Бурий А. Р.

8

Чернявський Данило

11-А

І

Бурий А. Р.

9

Рудик Вікторія

11-Б

І

Бурий А. Р.

10

Мишковська Юліана

11-Б

ІІ

Бурий А. Р.

           

 Інформаційні технології

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Чупа Орест

8-В

ІІІ

Хлопик Р. З.

2

Шустова Валерія

9-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

 Українська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Дацюк Дарина

7-В

І

Тезбір С. О.

2

Ягоцька Софія

7-В

ІІІ

Тезбір С. О.

3

Стасінчук Юлія

8-В

ІІ

Процикевич Г. Л.

4

Василюк Дарина

8-В

ІІІ

Овчаренко Л. Б.

5

Романишин Христина

9-Б

І

Тезбір С. О.

6

Владика Марта

9-Б

ІІ

Тезбір С. О.

7

Іванишин Галина

10-Б

ІІ

Процикевич Г. Л.

 Економіка

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Курлятович Василь

9-Б

ІІ

Іваночко О. О.

2

Пасічник Олександра

9-Б

ІІІ

Іваночко О. О.

3

Шумик Ольга

9-А

ІІІ

Іваночко О. О.

4

Снятинська Олена

10-Б

ІІ

Іваночко О. О.

5

Чернявська Вікторія

10-А

ІІІ

Іваночко О. О.

6

Кузик Вікторія

10-А

ІІІ

Іваночко О. О.

7

Чернявський Данило

11-А

ІІ

Іваночко О. О.

 Географія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Чупа Орест

8-В

ІІІ

Коваль Л. П.

2

Ніколаєнко Єлизавета

9-В

ІІІ

Коваль Л. П.

 Хімія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Терлецька Анастасія

8-В

ІІІ

Панчишак Г. Є.

2

Лозинська Вікторія

8-В

ІІІ

Панчишак Г. Є.

3

Романишин Христина

9-Б

ІІІ

Панчишак Г. Є.

 Правознавство

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Войціховська Ольга

9-В

ІІІ

Угрин У. В.

 Екологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Савицька Анастасія

10-Б

І

Химич Г. О.

2

Манько Наталія

11-Б

ІІІ

Мадай І. Я.

 Астрономія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Чернявський Данило

11-А

І

Бурий А. Р.

2

Мишковська Юліана

11-Б

І

Бурий А. Р.

3

Захарія Назарій-Мар’ян

10-Б

І

Бурий А. Р.

4

Снятинська Олена

10-Б

І

Бурий А. Р.

5

Рудик Олександр-Андрій

11-Б

ІІ

Бурий А. Р.

6

Сопотницька Ольга

11-Б

ІІ

Бурий А. Р.

7

Іванишин  Галина

10-Б

ІІ

Бурий А. Р.

8

Кузик Вікторія

10-А

ІІ

Бурий А. Р.