• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЛІЦЕЙ №2 ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Переможці ІІ етапу предметних олімпіад 2018-2019 н. р.

Німецька мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Зьола Мар’яна

8-В

І

Касперська М. Д.

2

Іванишин Галина

9-Б

І

Михайлишин Ю. С.

3

Мишковська Юліана

10-Б

І

Джура Г. І.

4

Берко Артем

11-Б

І

Манько У. І.

5

Тершак Анастасія

8-Б

ІІ

Дробиняк О. М.

6

Владика Марта

8-Б

ІІ

Джура Г. І.

7

Іванишин Юстина

9-Б

ІІ

Михайлишин Ю. С.

8

Андріїв Михайло

9-Б

ІІ

Михайлишин Ю. С.

9

Шабаліна Анна

10-Б

ІІ

Василюк С. О.

10

Микитин Софія

10-Б

ІІ

Джура Г. І.

11

Дробиняк Жанна

10-Б

ІІ

Василюк С. О.

12

Хомин Діана

11-Б

ІІ

Манько У. І.

13

Цісельський Олександр

8-Б

ІІІ

Юрчак І. М.

14

Денис Софія

8-В

ІІІ

Манько У. В.

15

Яводчак Соломія

8-Б

ІІІ

Юрчак І. М.

16

Овчаренко Анастасія

9-Б

ІІІ

Михайлишин Ю. С.

17

Баган Анастасія

9-В

ІІІ

Манько У. І.

18

Абраменкова Ксенія

9-В

ІІІ

Манько У. І.

19

Снятинська Олена

9-В

ІІІ

Манько У. І.

20

Сторонська Вікторія

10-Б

ІІІ

Василюк С. О

21

Хало Віталія

11-А

ІІІ

Василюк С. О.

22

Зубрицька Софія

11-А

ІІІ

Василюк С. О.

Англійська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Романишин Христина

8-Б

ІІІ

Заблоцька Н. Ю.

2

Захарія Назарій

9-Б

ІІІ

Заблоцька Н. Ю.

3

Гавришук Анастасія

9-Б

ІІІ

Заблоцька Н. Ю.

4

Микитин Софія

10-Б

ІІІ

Модрицька Ю. О.

Біологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Зьола Мар’яна

8-В

І

Панькевич Л. І

2

Іванишин Юстина

9-Б

І

Панькевич Л.І.

3

Ніколаєнко Єлизавета

8-В

ІІ

Панькевич Л. І.

4

Когут Вероніка

10-А

І

Химич Г.О.

Інформаційні технології

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Шустов Артем

9-Б

ІІ

Хлопик Р. З.

2

Диндин Олег

8-В

ІІІ

Хлопик Р. З.

3

Шабаліна Анна

10-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

Математика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Веселий Нестор-Василь

6-Б

ІІІ

Хомְ’якевич В. В.

2

Снятинська Олена

9-В

ІІІ

Хом’якевич В. В.

3

Петрів Маркіян-Іриней

11-Б

ІІІ

Черхавська Л. В.

Основи християнської етики

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Дмитрів Софія

8-В

ІІ

Дешева О. Г.

2

Колодій Катерина

8-В

ІІІ

Дешева О. Г.

Інформатика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Шустов Артем

9-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

Трудове навчання (технічна праця)

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Адріїв Михайло

9-Б

ІІІ

Явір В. В.

2

Півала Тарас

11-Б

ІІІ

Явір В. В.

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Тиха Діана

11-А

ІІ

Панченко-Гурська М. В.

Польська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Козловська Ніколь

8-В

ІІІ

Бунь Л. З.

2

Смолень Владислав

9-В

ІІІ

Бунь Л. З.

Історія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Ніколаєнко Єлизавета

8-В

ІІ

Погорєла Г. В.

2

Іванишин Галина

9-Б

ІІІ

Погорєла Г. В.

3

Когут Вероніка

10-А

ІІІ

Угрин У. В.

4

Манько Наталія

10-Б

ІІІ

Угрин У. В.

5

Півала Тарас

11-Б

ІІ

Угрин У. В.

Українська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Стасінчук Юлія

7-В

ІІ

Процикевич Г. Л.

2

Терлецька Анастасія

7-В

ІІ

Процикевич Г. Л.

3

Романишин Христина

8-Б

І

Тезбір С. О.

4

Владика Марта

8-Б

ІІІ

Тезбір С. О.

5

Іванишин Галина

9-Б

ІІ

Процикевич Г. Л.

6

Іванишин Юстина

9-Б

ІІІ

Процикевич Г. Л.

Фізика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Кравцова Валерія

7-Б

ІІ

Бурий А. Р.

2

Ярушак Богдан

7-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

3

Чупа Орест

7-В

ІІ

Черхавська Л. В.

4

Ілик Михайло

8-В

ІІІ

Бурий А. Р.

5

Зьола Мар’яна

8-В

ІІ

Бурий А. Р.

6

Владика Марта

8-Б

ІІІ

Черхавська Л. В.

7

Андріїв Михайло

9-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

8

Снятинська Олена

9-В

ІІІ

Бурий А. Р.

9

Стасінчук Станіслав

9-Б

І

Бурий А. Р.

10

Мишковська Юліана

10-Б

ІІ

Бурий А. Р.

11

Рудик Вікторія

10-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

12

Чернявський Данило

10-А

ІІ

Бурий А. Р.

13

Петрів Маркіян

11-Б

І

Бурий А. Р.

Економіка

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Бобровський Олег

9-В

І

Іваночко О. О

2

Снятинська Олена

9-В

ІІ

Іваночко О. О.

3

Рупняк Владислав

9-В

ІІ

Іваночко О. О.

4

Абраменкова Ксенія

9-В

ІІІ

Іваночко О. О.

5

Чернявський Данило

10-А

ІІ

Іваночко О. О.

6

Берко Артем

11-Б

І

Іваночко О. О.

Правознавство

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Абраменкова Ксенія

9-В

ІІІ

Угрин У. В.

2

Петрів Вікторія

10-Б

ІІ

Угрин У. В.

Хімія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Терлецька Анастасія

7-В

ІІІ

Панчишак Г. Є.

2

Лозинська Вікторія

7-В

ІІІ

Панчишак Г. Є.

3

Тершак Анастасія

8-Б

ІІІ

Панчишак Г. Є.

4

Джелялова Нуріє

11-Б

ІІІ

Панчишак Г. Є.

Географія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Лизун Максим

8-А

ІІІ

Коваль Л. П.

2

Ніколаєнко Єлизавета

8-В

ІІ

Коваль Л. П.

3

Стасінчук Станіслав

9-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

Екологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Манько Наталія

10-Б

ІІІ

Мадай І. Я.

2

Зінченко Ольга

10-Б

ІІІ

Мадай І. Я.

3

Малиш Юліана

11-А

ІІ

Химич Г. О.

Астрономія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Петрів Маркіян

11-Б

ІІ

Бурий А. Р.

2

Ягоцький Данило

11-Б

ІІ

Бурий А. Р.

3

Мишковська Юліана

10-Б

І

Бурий А. Р.

4

Чернявський Данило

10-А

І

Бурий А. Р.

5

Сопотницька Ольга

10-Б

ІІ

Бурий А. Р.

6

Рудик Олександр-Андрій

10-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

7

Снятинська Олена

9-В

ІІ

Бурий А. Р.

8

Іванишин Галина

9-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

9

Захарія Назарій-Мар’ян

9-Б

ІІІ

Бурий А. Р.