• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці І туру предметних олімпіад 2015-2016 н. р.

Українська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Микитин Софія

7-В

І

Процикевич Г. Л.

2

Петрів Маркіян

8-Б

І

Лучків О. В.

3

Михайлюк Софія

9-Б

І

Лучків О. В.

4

Іванишин Катерина

10-А

І

Тезбір С. О.

5

Процикевич Анастасія

10-А

І

Тезбір С. О.

6

Панчак Марта

11-А

І

Драла Л. Б.

7

Мишковська Юліана

7-Б

ІІ

Процикевич Г. Л.

8

Рудик Вікторія

7-Б

ІІ

Процикевич Г. Л.

9

Зубрицька Софія

8-В

ІІ

Лучків О. В.

10

Хомин Діана

8-Б

ІІ

Лучків О. В.

11

Коб’якова Анна

9-В

ІІ

Лучків О. В.

12

Ковбель Богдан

9-Б

ІІ

Лучків О. В.

13

Сабат Соломія

10-Б

ІІ

Тезбір С. О.

14

Василюк Ростислав

11-А

ІІ

Драла Л. Б.

15

Кекош Андрій

7-В

ІІІ

Процикевич Г. Л.

16

Баран Юлія

7-А

ІІІ

Процикевич Г. Л.

17

Шевцова Анастасія

7-Б

ІІІ

Процикевич Г. Л.

18

Білоган Олег

8-Б

ІІІ

Лучків О. В.

19

Йосифів Софія

8-В

ІІІ

Лучків О. В.

20

Бринкалович Марта

8-Б

ІІІ

Лучків О. В.

21

Васьків Анастасія

8-В

ІІІ

Лучків О. В.

22

Ваків Марта

9-В

ІІІ

Лучків О. В.

23

Авжецька Кароліна

9-В

ІІІ

Лучків О. В.

24

Кучинська Катерина

9-В

ІІІ

Лучків О. В.

25

Басараб Віталія

10-Б

ІІІ

Тезбір С. О.

26

Бараненко Вікторія

10-Б

ІІІ

Тезбір С. О.

27

Лагуш Олег

11-Б

ІІІ

Блищак А. Є.

Фізика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хлопик Микола

7-Б

І

Бурий А. Р.

2

Петрів Маркіян

8-Б

І

Бурий А. Р.

3

Романишин Микола

9-В

І

Бурий А. Р.

4

Лизун Христина

10-Б

І

Черхавська Л. В.

5

Качмар Тарас

11-А

І

Бурий А. Р.

6

Микитин Софія

7-В

ІІ

Бурий А. Р.

7

Владика Христина

8-Б

ІІ

Бурий А. Р.

8

Панчак Остап

9-В

ІІ

Бурий А. Р.

9

Сабат Соломія

10-Б

ІІ

Черхавська Л. В.

10

Василюк Ростислав

11-А

ІІ

Бурий А. Р.

11

Котик Олег

7-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

12

Пронюк Богдан

7-В

ІІІ

Бурий А. Р.

13

Білоган Олег

8-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

14

Михайлюк Софія

9-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

15

Ваків Марта

9-В

ІІІ

Бурий А. Р.

16

Бежнар Валерій

9-В

ІІІ

Бурий А. Р.

17

Лазорко Ольга

10-А

ІІІ

Черхавська Л. В.

Математика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Опацький Владислав

6-Б

І

Хлопик Т. І.

2

Іванишин Галина

6-Б

І

Хлопик Т. І.

3

Хлопик Микола

7-Б

І

Чугаєва Г. І.

4

Максимів Микола

8-А

І

Черхавська Л. В.

5

Коржова Анастасія

9-Б

І

Чугаєва Г. І.

6

Сабат Соломія

10-Б

І

Хом’якевич В. В.

7

Савчак Роман

11-А

І

Хом’якевич В. В.

8

Андріїв Михайло

6-Б

ІІ

Хлопик Т. І.

9

Снятинська Олена

6-В

ІІ

Хом’якевич В. В.

10

Ханас Юрій

7-Б

ІІ

Чугаєва Г. І.

11

Хомин Діана

8-Б

ІІ

Черхавська Л. В.

12

Мисів Марія

9-Б

ІІ

Чугаєва Г. І.

13

Лизун Христина

10-Б

ІІ

Хом’якевич В. В.

14

Василюк Ростислав

11-А

ІІ

Хом’якевич В. В.

15

Баган Анастасія

6-В

ІІІ

Хом’якевич В. В.

16

Зінченко Ольга

7-В

ІІІ

Чугаєва Г. І.

17

Зубрицька Софія

8-В

ІІІ

Черхавська Л. В.

18

Паращак Ігор

9-В

ІІІ

Хом’якевич В. В.

19

Бараненко Вікторія

10-Б

ІІІ

Хом’якевич В. В.

20

Панчак Марта

11-А

ІІІ

Хом’якевич В. В.

21

Дем’янчик Тамара

11-А

ІІІ

Хом’якевич В. В.

Біологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хомин Діана

8-Б

І

Кравців Г. О.

2

Мисів Марія

9-Б

І

Панькевич Л. І.

3

Бараненко Вікторія

10-Б

І

Михайлишин А. Т.

4

Лагуш Олег

11-Б

І

Михайлишин А. Т.

5

Джелялова Нуріє

8-Б

ІІ

Кравців Г. О.

6

Хало Віталія

8-В

ІІ

Кравців Г. О.

7

Сурма Данило

9-В

ІІ

Панькевич Л. І.

8

Басараб Віталія

10-Б

ІІ

Михайлишин А. Т.

9

Дем’янчик Тамара

11-А

ІІ

Михайлишин А. Т.

10

Йосифів Софія

8-В

ІІІ

Кравців Г. О.

11

Паращак Ігор

9-В

ІІІ

Панькевич Л. І.

12

Фаб’як Юлія

11-А

ІІІ

Михайлишин А. Т.

Хімія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хало Вікторія

8-В

І

Панчишак Г. Є.

2

Захарко Артур

9-Б

І

Панчишак Г. Є.

3

Лазорко Ольга

10-А

І

Панчишак Г. Є.

4

Качмар Тарас

11-А

І

Панчишак Г. Є.

5

Росоха Юліан

8-В

ІІ

Панчишак Г. Є.

6

Сурма Данило

9-В

ІІ

Панчишак Г. Є.

7

Сабат Соломія

10-Б

ІІ

Панчишак Г. Є.

8

Фаб’як Юлія

11-А

ІІ

Панчишак Г. Є.

9

Джелялова Нуріє

8-Б

ІІІ

Панчишак Г. Є.

10

Михайлюк Софія

9-Б

ІІІ

Панчишак Г. Є.

11

Сов’як Діана

10-А

ІІІ

Панчишак Г. Є.

12

Дем’янчик Тамара

11-А

ІІІ

Панчишак Г. Є.

Історія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Півала Тарас

8-Б

І

Угрин У. В.

2

Панчак Остап

9-В

І

Погорєла Г. В.

3

Сабат Соломія

10-Б

І

Угрин У. В.

4

Курило Діана

11-А

І

Погорєла Г. В.

5

Петрів Маркіян

8-Б

ІІ

Угрин У. В.

6

Мисів Марія

9-Б

ІІ

Погорєла Г. В.

7

Процикевич Анастасія

10-А

ІІ

Угрин У. В.

8

Сорока Наталія

10-А

ІІ

Угрин У. В.

9

Лизун Христина

10-Б

ІІ

Угрин У. В.

10

Гірший Юрій

11-А

ІІ

Погорєла Г. В.

11

Білоган Олег

8-Б

ІІІ

Угрин У. В.

12

Паращак Ігор

9-В

ІІІ

Погорєла Г. В.

13

Модрицька Анастасія

10-А

ІІІ

Угрин У. В.

14

Глуханюк Стівен

10-А

ІІІ

Угрин У. В.

15

Бараненко Вікторія

10-Б

ІІІ

Угрин У. В.

16

Басараб Віталія

10-Б

ІІІ

Угрин У. В.

17

Хоцевич Віталій

11-А

ІІІ

Погорєла Г. В.

Правознавство

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Коб’якова Анна

9-В

І

Угрин У. В.

2

Процикевич Анастасія

10-А

І

Угрин У. В.

3

Фаб’як Юлія

11-Б

І

Угрин У. В.

4

Паращак Ігор

9-В

ІІ

Угрин У. В.

5

Бежнар Валерія

9-В

ІІ

Угрин У. В.

6

Ваків Марта

9-В

ІІ

Угрин У. В.

7

Мисів Марія

9-Б

ІІІ

Угрин У. В.

8

Романишин Микола

9-В

ІІІ

Угрин У. В.

Географія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Петрів Маркіян

8-Б

І

Коваль Л. П.

2

Михайлюк Софія

9-Б

І

Коваль Л. П.

3

Лазорко Ольга

10-А

І

Коваль Л. П.

4

Зубрицька Софія

8-В

ІІ

Коваль Л. П.

5

Васьків Анастасія

8-В

ІІ

Коваль Л. П.

6

Ваків Марта

9-В

ІІ

Коваль Л. П.

7

Мисів Марія

9-Б

ІІ

Коваль Л. П.

8

Сов’як Діана

10-А

ІІ

Коваль Л. П.

9

Спариняк Діана

8-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

10

Бринкалович Марта

8-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

11

Владика Христина

8-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

12

Хало Віталія

8-В

ІІІ

Коваль Л. П.

13

Захарко Артур

9-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

14

Коб’якова Анна

9-В

ІІІ

Коваль Л. П.

15

Сурма Данило

9-В

ІІІ

Коваль Л. П.

16

Дятко Вікторія

10-А

ІІІ

Коваль Л. П.

17

Модрицька Анастасія

10-А

ІІІ

Коваль Л. П.

18

Глуханюк Стівен

10-А

ІІІ

Коваль Л. П.

Інформатика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Панчак Остап

9-В

І

Хлопик Р. З.

2

Хащівський Віктор

10-А

І

Хлопик Р. З.

3

Зубрицький Маркіян

11-Б

І

Хлопик Р. З.

4

Михайлюк Софія

9-Б

ІІ

Хлопик Р. З.

5

Добош Ігор

10-А

ІІ

Хлопик Р. З.

6

Ковбель Богдан

9-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

7

Глуханюк Стівен

10-А

ІІІ

Хлопик Р. З.