• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад (2014-2015)

екологія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Федуняк Роман 10-Б І Кравців Г. О.
2 Регей Ольга 10-Б ІІ Кравців Г. О.
3 Надкернична Яна 11-Б І Кравців Г. О.

географія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Михайлюк Софія 8-Б ІІ Коваль Л. П.
2 Ваків Марта 8-Б ІІІ Коваль Л. П.
3 Василюк Ростислав 10-А І Коваль Л. П.
4 Федуняк Роман 10-Б ІІІ Коваль Л. П.
5 Тезбір Роксолана 11-Б І Коваль Л. П.

біологія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Мисів Марія 8-Б ІІ Панькевич Л. І.
2 Сурма Данило 8-В ІІ Панькевич Л. І.
3 Бараненко Вікторія 9-Б ІІІ Михайлишин А. Т.
4 Лагуш Олег 10-Б ІІІ Михайлишин А. Т.
5 Весела Ліліана 11-Б ІІІ Панькевич Л. І.

математика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Максимів Микола 7-А ІІІ Романюк В. Л.
2 Савчак Роман 10-А ІІІ Хом’якевич В. В.

українська мова

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Зубрицька Софія 7-В ІІ Лучків О. В.
2 Коб’якова Анна 8-В ІІІ Лучків О. В.
3 Михайлюк Софія 8-Б ІІІ Лучків О. В.
4 Процикевич Анастасія 9-А І Тезбір С. О.
5 Іванишин Катерина 9-А ІІ Тезбір С. О.
6 Савчак Роман 10-А ІІ Драла Л. Б.
7 Панчак Марта 10-А ІІІ Драла Л. Б.
8 Тезбір Роксолана 11-Б І Тезбір С. О.
9 Лобода Наталія 11-Б ІІІ Тезбір С. О.

фізика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Петрів Маркіян 7-Б ІІ Бурий А. Р.
2 Романишин Микола 8-В І Бурий А. Р.
3 Савчак Роман 10-А І Бурий А. Р.
4 Василюк Ростислав 10-А ІІІ Бурий А. Р.
5 Тезбір Роксолана 11-Б ІІІ Черхавська Л. В.

інформатика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Панчак Остап 8-В ІІ Хлопик Р. З.
2 Кокоєйко Вікторія 9-Б І Хлопик Р. З.

німецька мова

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Ваків Марта 8-В І Василюк С. О.
2 Михайлюк Софія 8-Б ІІ Михайлишин Ю. С.
3 Паращак Ігор 8-В ІІІ Михайлишин Ю. С.
4 Процикевич Анастасія 9-А І Василюк С. О.
5 Сабат Соломія 9-Б ІІ Василюк С. О.
6 Модрицька Анастасія 9-А ІІІ Василюк С. О.
7 Лизун Христина 9-Б ІІІ Василюк С. О.
8 Лагуш Олег 10-Б І Джура Г. І.
9 Василюк Ростислав 10-А ІІ Василюк С. О.
10 Савчак Роман 10-А ІІ Василюк С. О.
11 Панчак Марта 10-А ІІІ Василюк С. О.
12 Весела Ліліана 11-Б І Джура Г. І.
13 Тезбір Роксолана 11-Б ІІ Юрчак І. М.
14 Кобільник Тетяна 11-Б ІІ Джура Г. І.
15 Лаврик Богдан 11-Б ІІІ Джура Г. І.

англійська мова

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Савчак Роман 10-А ІІ Дика І. П.
2 Лагуш Олег 10-Б ІІІ Модрицька Ю. О.

історія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Панчак Остап 8-В ІІ Погорєла Г. В.
2 Процикевич Анастасія 9-А ІІІ Угрин У. В.
2 Сабат Соломія 9-Б ІІІ Угрин У. В.

хімія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Качмар Тарас 10-А ІІІ Панчишак Г. Є.

християнська етика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Монастирська Аліна 8-Б ІІІ Дешева О. Г.
2 Панчак Марта 10-А ІІІ Дешева О. Г.

астрономія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Дем’янчик Тамара 10-А І Бурий А. Р.
2 Лагуш Олег 10-Б ІІ Бурий А. Р.
3 Зубрицький Маркіян 10-Б ІІІ Бурий А. Р.
4 Фаб’як Юлія 10-А ІІІ Бурий А. Р.
5 Весела Ліліана 11-Б І Бурий А. Р.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Василюк Дарина Богданівна 3-В ІІ Федак О. Р.
2 Владика Марта Тарасівна 4-Б ІІІ Чайківська О. Ф.
3 Іванишин Юстина Петрівна 5-Б ІІІ Процикевич Г. Л.
4 Зубрицька Софія Тарасівна 7-В ІІІ Лучків О. В.
5 Коб’якова Анна Сергіївна 8-В ІІІ Лучків О. В.
6 Іванишин Катерина Петрівна 9-А ІІ Тезбір С. О.
7 Панчак Марта Ігорівна 10-А ІІІ Драла Л. Б.
8 Лобода Наталія Віталіївна 11-Б ІІІ Тезбір С. О.

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Іванишин Галина Петрівна 5-Б ІІІ Процикевич Г. Л.
2 Савчак Роман Васильович 10-А ІІ Драла Л. Б.