СИМПАТІЯ РОКУ – 2022: Олесь Паращак і Катерина Колодій

Ось і наближається завершення ще одного, дуже непростого, навчального року. Як же кожен учень, учитель, батько чи мама сумують, напевно, за тими щасливими, безтурботними почуттями, емоціями, які панували в наших душах до 24 лютого. Як хотілося б цей стан легкості відчути знову!

Є події, які відволікають нас на якийсь час від того жахіття, що відбувається зараз у нашій країні. І вибори Симпатії ліцею – 2022 у рамках традиційного загальношкільного конкурсу "Від шкільної стежини до зірок України!" - тому приклад. Нагадаємо, що цей конкурс проходить серед одинадцятикласників.

Учителі, учні 5-11 класів серед претендентів обирають тих, хто залишив у їхньому серці найбільший слід. Хоча всі претенденти уже переможці! Вони нам запам'ятаються  хто своїми справами, активною участю в житті класу, ліцею, хто харизмою, доброю вдачею, а хто і тим, і іншим. Тому важливо, щоб у голосуванні брали участь тільки працівники та учні ліцею №2, які можуть оцінити усіх претендентів саме як членів нашого колективу.

Отже, у конкурсі взяли участь 12 учасників:

N1 - Золотухіна Анна-Марія;

N2 - Ніколаєнко Єлизавета;

N3 - Павлишин Вероніка;

N4 - Паньків Марта

N5 - Колодій Катерина

N6  - ВеселийАндрій

N7 - Тершак Анастасія

N8 - Яводчак Агнес-Соломія

N9 - Муль Павло

N10 - Рубчук Максим

N11 - Чаповський Віталій

N12 - Паращак Олесь.

За результатами голосування Симпатією ліцею №2 стали Паращак Олесь (11-Б кл.) і Колодій Катерина (11-Б кл.). Щирі вам вітання!

До речі, серед хлопців Олесь Паращак (№12) був обраний уже за результатами першого туру голосування. А от серед дівчат лідирували аж троє претенденток: Золотухіна Анна-Марія (№1), Павлишин Вероніка (№3) і Колодій Катерина (№5), яка й набрала найбільшу кількість голосів у кінцевому турі. 

Дякуємо і бажаємо перемоги й миру нам усім!!!

Слава Україні! Героям слава!!!