«Симпатія ліцею – 2021»

У травні, у цьому чарівному місяці буяння життя в природі, яскравості барв, справжнього тепла й надій на кращу долю, традиційно проходить улюблений всіма учнями конкурс, учасниками якого є одинадцятикласники. Конкурс, в якому мріють не те, щоб перемогти, а навіть просто взяти участь. Конкурс, в якому мало самому прагнути стати його учасником, потрібно щоб інші цього захотіли. Конкурс, у якому участь – це вже перемога! Це свідчення того, що ти займаєш в серцях однокласників (а саме вони висувають претендентів) особливе місце. Це конкурс – «СИМПАТІЯ ЛІЦЕЮ», який відбувається в рамках конкурсу «Від шкільної стежини до зірок України». Цьогоріч у ньому взяли участь 11 одинадцятикласників: Коцюба Микола, Глухий Олег, Сосновський Юрій, Кузик Вікторія, Заращак Надія, Затварницька Вероніка (учні 11-А класу) та  Курило Денис, Захарія Назарій, Дятко Юліанна, Гавришук Анастасія, Овчаренко Анастасія (11-Б клас).

Симпатію зазвичай викликає людина, яка характеризується високими моральними якостями, що проявляються у сфері міжособистісних стосунків: доброта, порядність, чесність, справедливість, відвертість, дружелюбність, готовність у будь-який момент прийти на допомогу, зрозуміти і поспівчувати. Саме такі якості притаманні нашим учасникам.

Тож…. Переможцями в номінаціїї «Симпатія ліцею - 2021» стали Коцюба Микола (11-А), який набрав 184 бали, і Дятко Юліанна (11-Б) – 143 бали.

Почесне 2-ге місце зайняли Курило Денис (11-Б) – 112 балів і Гавришук Анастасія (11-Б) – 122 бали.

Щиро вітаємо переможців та всіх номінантів і бажаємо їм оправдати довіру  тих, хто їх обрав. Щасливої життєвої дороги!

                                                                             Наталія Романів