Сервіси для колективної роботи та дистанційного навчання у нашому ліцеї.

Сервіси для колективної роботи та дистанційного навчання у нашому ліцеї.

GSuite for Education

У травні 2020 наш ліцей одержав обліковий запис GSuite for Education. Це набір безкоштовних програм Google, у які входять 14 основних та 51 додаткових сервісів Google, серед яких Gmail, Google Диск, Google Клас, Google Meet (засіб для відеоконференцій), Google Календар, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Sites, а також цифрова інтерактивна дошка Jamboard.

Завдяки цьому наш навчальний заклад отримав доступ до розширених можливостей хмарних сервісів, які можна використовувати в навчальній діяльності як педагогами, так і учнями.

Це дало можливість оновити інформаційно-навчальне середовище ліцею, а саме:

безкоштовне користування хмарними сервісами GSuite for Education;
створення корпоративної пошти на одному з доменів ліцею lyc2.org;
організація дистанційного навчання за допомогою додатку Google Classroom;
організація мережевої взаємодії між усіма учасниками навчального процесу, організація постійної взаємодії «учитель-учень»;
індивідуалізація процесу навчання, розширення меж самостійної діяльності школярів;
створення відкритої системи освіти, яка забезпечить кожному учню й вчителю власну траєкторію саморозвитку.

Microsoft Office 365 A1

У вересні 2020 року Microsoft надав безкоштовну ліцензію версії Microsoft Office 365 A1 для учнів та вчителів ліцею №2 Дрогобицької міської ради.

Безкоштовна веб-версія Office 365 із такими популярними програмами, як Outlook, Word, PowerPoint, Excel і OneNote дає змогу співпрацювати, спілкуватися й створювати чудовий вміст.

На одному із зареєстрованих доменів ліцею (lyc2.net) можна зареєструвати усіх користувачів (вчителі та учні) та використати платформу для дистанційного навчання Microsoft Teams.

Переваги для учнів:

Можливість спільно працювати з допомогою функції спільного редагування в реальному часі й автозбереження, а також легко діліться вмістом в улюблених веб-програмах, зокрема у Word, PowerPoint та Excel.
Швидке впорядковуння листів завдяки веб-версії Outlook і поштовій скриньці.
Обсяг дискового простору в хмарному сховищі OneDrive - 1Tb на користувача
Microsoft Teams – цифровий центр, де можна спілкуватися, а також працювати з вмістом і програмами, які підвищать продуктивність роботи у вашому навчальному закладі.
Вбудовані функції спеціальних можливостей і навчальні інструменти надають змогу покращити результати, зокрема з читання, письма, математики, а також комунікативні навички.
Контроль власного часу за допомогою цифрового блокнота OneNote.
Зв’язок завдяки Класу в Teams і блокнотам OneNote.
Проведення власноруч розроблених оцінювань з використанням Forms.
Створення цифрових розповідей у Sway.