• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці ІI туру предметних олімпіад 2016-2017 н.р.

У 2016-2017 навчальному році вихованці школи здобули 85 призових місць у ІІ турі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін (з них – 14 перших, 29 других, 42 третіх місця).

Українська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Іванишин Галина

7-Б

ІІ

Процикевич Г. Л.

2

Іванишин Юстина

7-Б

ІІІ

Процикевич Г. Л.

3

Рудик Вікторія

8-Б

ІІІ

Процикевич Г. Л.

4

Зубрицька Софія

9-В

ІІІ

Лучків О. В.

5

Петрів Маркіян

9-Б

ІІІ

Процикевич Г. Л.

6

Процикевич Анастасія

11-А

ІІІ

Тезбір С. О.

Математика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Владика Марта

6-Б

ІIІ

Чугаєва Г. І.

2

Романишин Христина

6-Б

ІІІ

Чугаєва Г. І.

3

Снятинська Олена

7-В

ІІ

Хом’якевич В. В.

4

Хлопик Микола

8-Б

ІІІ

Чугаєва Г. І.

5

Бежнар Валерій

10-А

ІІІ

Хом’якевич В. В.

Християнська етика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Монастирська Аліна

10-Б

ІIІ

Дешева О. Г.

Географія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Борисюк Жанна

8-Б

І

Коваль Л. П.

2

Рудик Олександр

8-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

3

Васьків Анастасія

9-В

ІІІ

Коваль Л. П.

4

Спариняк Діана

9-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

5

Бежнар Валерій

10-А

ІІІ

Коваль Л. П.

Інформатика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Панчак Остап

10-А

ІІ

Хлопик Р. З.

2

Білоган Олег

9-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

Біологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Зінченко Ольга

8-В

ІI

Кравців Г. О.

2

Джелялова Нуріє

9-Б

І

Кравців Г. О.

3

Хомин Діана

9-Б

ІІ

Кравців Г. О.

4

Мисів Марія

10-Б

ІІ

Панькевич Л. І.

Фізика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хлопик Микола

8-Б

I

Бурий А. Р.

2

Іванишин Галина

7-Б

І

Бурий А. Р.

3

Снятинська Олена

7-В

ІІ

Бурий А. Р.

4

Шимко Микита

8-Б

ІІ

Бурий А. Р.

5

Рудик Вікторія

8-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

6

Петрів Маркіян

9-Б

І

Бурий А. Р.

7

Романишин Микола

10-А

ІІ

Бурий А. Р.

7

Панчак Остап

10-А

І

Бурий А. Р.

Історія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Манько Наталя

8-Б

ІI

Угрин У. В.

2

Панчак Остап

10-А

ІІІ

Погорєла Г. В.

3

Сабат Соломія

11-Б

ІІ

Угрин У. В.

4

Процикевич Анастасія

11-А

ІІІ

Угрин У. В.

Хімія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Рудик Вікторія

8-Б

ІІI

Панчишак Г. Є.

2

Лазорко Ольга

11-А

ІІІ

Панчишак Г. Є.

Екологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Процикевич Анастасія

11-А

ІI

Кравців Г. О.

Правознавство

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Зубрицька Софія

9-В

ІI

Угрин У. В.

2

Процикевич Анастасія

11-А

ІІІ

Угрин У. В.

Економіка

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Джелялова Нуріє

9-Б

ІI

Іваночко О. О.

2

Лазорко Ольга

11-А

ІІІ

Іваночко О. О.

Польська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Сенюх Аліна

10-Б

І

Бунь Л. З.

2

Авжецька Кароліна

10-А

ІІ

Бунь Л. З.

3

Славич Людмила

10-Б

ІІІ

Бунь Л. З.

4

Возняк Віра

11-Б

ІІІ

Бунь Л. З.

Інформаційні технології

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Шабаліна Анна

8-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

2

Борисюк Жанна

8-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

3

Джелялова Нуріє

9-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

4

Лобський Назар

10-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

Астрономія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Панчак Остап

10-А

І

Бурий А. Р.

2

Кіндій Юрій

10-А

І

Бурий А. Р.

3

Бежнар Валерій

10-А

І

Бурий А. Р.

4

Малий Богдан

10-Б

ІІ

Бурий А. Р.

4

Малий Василь

10-Б

ІІ

Бурий А. Р.

4

Паращак Ігор

10-А

ІІ

Бурий А. Р.

4

Мисів Марія

10-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

Трудове навчання

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Монастирська Аліна

10-Б

ІІІ

Панченко-Гурська М. В.

2

Білинський Назар

11-Б

ІІ

Явір В. В.

Німецька мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Шабаліна Анна

8-Б

І

Капіца Т. І.

2

Хомин Діана

9-Б

І

Манько У. І.

3

Паращак Ігор

10-А

І

Джура Г. І.

4

Сорока Наталія

11-А

І

Михайлишин Ю. С.

5

Мишковська Юліана

8-Б

ІІ

Дяків О. М.

6

Микитин Софія

8-В

ІІ

Дяків О. М.

7

Чирка Катерина

8-В

ІІ

Юрчак І. М.

8

Зубрицька Софія

9-В

ІІ

Тершак Ю. М.

9

Хало Віталія

9-В

ІІ

Єршова І. Г.

10

Ваків Марта

10-А

ІІ

Василюк С. О.

11

Сенюх Аліна-Марія

10-Б

ІІ

Михайлишин Ю. С.

12

Процикевич Анастасія

11-А

ІІ

Василюк С. О.

13

Сторонська Вікторія

8-В

ІІІ

Дяків О. М.

14

Дробиняк Жанна

8-Б

ІІІ

Капіца Т. І.

15

Манько Наталія

8-Б

ІІІ

Дяків О. М.

16

Білоган Олег

9-Б

ІІІ

Єршова І. Г.

17

Спариняк Діана

9-Б

ІІІ

Манько У. І.

18

Владика Христина

9-Б

ІІІ

Єршова І. Г.

19

Кобякова Анна

10-А

ІІІ

Василюк С. О.

20

Сабат Соломія

11-Б

ІІІ

Джура Г. І.

21

Лизун Христина

11-Б

ІІІ

Джура Г. І.

22

Іванишин Катерина

11-А

ІІІ

Василюк С. О.

Англійська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хомин Діана

9-Б

ІІ

Дика І. П.

2

Микитин Софія

8-В

ІІ

Заблоцька Н. Ю.

3

Мишковська Юліана

8-Б

ІІІ

Заблоцька Н. Ю.

4

Сабат Соломія

11-Б

ІІ

Модрицька Ю. О.

22 учні братимуть участь у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін.

Бажаємо їм успіху!