• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможців ІІ туру предметних олімпіад 2015-2016 н. р.

Німецька мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хомин Діана

8-В

І

Манько У. І.

2

Зубрицька Софія

8-В

ІІ

Тершак Ю. М.

3

Хало Віталіна

8-В

ІІ

Єршова І. Г.

4

Михайлюк Софія

9-Б

І

Михайлишин Ю. С.

5

Паращак Ігор

9-В

ІІ

Михайлишин Ю. С.

6

Ваків Марта

9-В

ІІ

Василюк С. О.

7

Процикевич Анастасія

10-А

І

Василюк С. О.

8

Сорока Наталія

10-А

ІІ

Михайлишин Ю. С.

9

Сабат Соломія

10-Б

ІІІ

Джура Г. І.

10

Іванишин Катерина

10-А

ІІІ

Василюк С. О.

11

Лагуш Олег

11-Б

І

Джура Г. І.

12

Савчак Роман

11-А

ІІ

Василюк С. О.

13

Василюк Ростислав

11-А

ІІ

Василюк С. О.

14

Панчак Марта

11-А

ІІІ

Василюк С. О.

Економіка

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Мисів Марія

9-Б

ІІІ

Іваночко О. О.

Англійська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Спариняк Діана

8-Б

ІІІ

Дика І. П.

2

Сурма Данило

9-В

ІІІ

Заблоцька Н. Ю.

3

Сабат Соломія

10-Б

ІІІ

Модрицька Ю. О.

4

Савчак Роман

11-А

ІІІ

Дика І. П.

Екологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Процикевич Анастасія

10-А

ІІ

Кравців Г. О.

2

Регей Ольга

11-Б

ІІІ

Кравців Г. О.

3

Федуняк Роман

11-Б

ІІІ

Кравців Г. О.

Українська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Микитин Софія

7-В

ІІ

Процикевич Г. Л.

2

Петрів Маркіян

8-Б

І

Лучків О. В.

3

Михайлюк Софія

9-Б

ІІ

Лучків О. В.

4

Іванишин Катерина

10-А

І

Тезбір С. О.

5

Процикевич Анастасія

10-А

ІІІ

Тезбір С. О.

6

Панчак Марта

11-А

ІІІ

Драла Л. Б.

7

Савчак Роман

11-А

ІІ

Драла Л. Б.

Математика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Опацький Владислав

6-Б

ІІІ

Хлопик Т. І.

2

Хлопик Микола

7-Б

ІІ

Чугаєва Г. І.

3

Максимів Микола

8-А

ІІІ

Романюк В.Л.

4

Савчак Роман

11-А

ІІІ

Хом’якевич В. В.

5

Снятинська Олена

6-В

І

Хом’якевич В. В.

Астрономія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Кіндій Юрій

9-В

ІІ

Бурий А. Р.

2

Бежнар Валерій

9-В

І

Бурий А. Р.

3

Зубрицький Маркіян

11-Б

ІІ

Бурий А. Р.

4

Лагуш Олег

11-Б

І

Бурий А. Р.

5

Дем’янчик Тамара

11-А

І

Бурий А. Р.

6

Фаб’як Юлія

11-А

ІІ

Бурий А. Р.

Християнська етика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Карпин Вікторія

10-А

ІІІ

Дешева О. Г.

Географія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Петрів Маркіян

8-Б

ІІ

Коваль Л. П.

2

Васьків Анастасія

8-В

ІІІ

Коваль Л. П.

3

Михайлюк Софія

9-Б

ІІІ

Коваль Л. П.

4

Лазорко Ольга

10-А

ІІІ

Коваль Л. П.

5

Василюк Ростислав

11-А

ІІ

Коваль Л. П.

Польська мова

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Авжецька Кароліна

9-В

І

Бунь Л. З.

2

Сенюх Аліна

9-Б

ІІІ

Бунь Л. З.

3

Коб’якова Анна

9-В

ІІІ

Бунь Л. З.

4

Модрицька Анастасія

10-А

І

Бунь Л. З.

5

Василюк Ростислав

11-Б

ІІІ

Бунь Л. З.

Інформатика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хлопик Микола

7-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

2

Шабаліна Анна

7-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

3

Лобський Назарій

9-Б

ІІІ

Хлопик Р. З.

4

Панчак Остап

9-В

ІІІ

Хлопик Р. З.

Фізика

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Хлопик Микола

7-Б

ІІІ

Бурий А. Р.

2

Петрів Маркіян

8-Б

І

Бурий А. Р.

3

Романишин Микола

9-В

ІІ

Бурий А. Р.

4

Качмар Тарас

11-А

ІІ

Бурий А. Р.

5

Савчак Роман

11-А

ІІІ

Бурий А. Р.

Хімія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Дробиняк Жанна

7-Б

ІІІ

Панчишак Г. Є.

2

Лазорко Ольга

10-А

ІІІ

Панчишак Г. Є.

3

Качмар Тарас

11-А

ІІІ

Панчишак Г. Є.

Історія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Панчак Остап

9-В

ІІ

Погорєла Г. В.

2

Сабат Соломія

10-А

ІІІ

Угрин У. В.

3

Процикевич Анастасія

10-А

ІІІ

Угрин У. В.

Правознавство

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Процикевич Анастасія

10-А

ІІІ

Угрин У. В.

Технології

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Ступницька Соломія

11-Б

І

Веретко Н. П.

Інформаційні технології

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Михайлюк Софія

9-Б

ІІ

Хлопик Р. З.

Біологія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Мисів Марія

9-Б

І

Панькевич Л. І.

2

Сурма Данило

9-В

ІІ

Панькевич Л. І.

3

Хомин Діана

8-Б

ІІІ

Кравців Г. О.

4

Бараненко Вікторія

10-Б

ІІІ

Михайлишин А. Т.

Переможці ІІ етапу ХVI Міжнародного конкурсу з української мови
ім. П. Яцика 2015-2016 н. р.

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Іванишин Катерина

10-А

І

Тезбір С. О.

2

Дацюк Дарина

3-В

ІІ

Флюнт О. І.

3

Іванишин Юстина

6-Б

ІІ

Процикевич Г. Л.

4

Панчак Марта

11-А

ІІ

Драла Л. Б.

5

Микитин Софія

7-В

ІІІ

Процикевич Г. Л.

Переможці ІІ етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка 2015-2016 н. р.

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

1

Іванишин Галина

6-Б

ІІІ

Процикевич Г. Л.

2

Зубрицька Софія

8-В

ІІІ

Лучків О. В.

3

Саган Софія

10-А

ІІІ

Тезбір С. О.