• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Переможці ІІ туру предметних олімпіад 2013-2014 н.р.

математика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Савчак Роман 9-Б ІІ Хом’якевич В. В.
2 Кокоєйко Вікторія 8-Б ІІІ Хом’якевич В. В.
3 Мазур Ірина 6-А ІІІ Романюк В. Л.

польська мова

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Модрицька Анастасія 8-А I Бунь Л. З.
2 Василюк Ростислав 9-Б ІІ Бунь Л. З.
3 Кобільник Тетяна 10- Б І Бунь Л. З.
4 Домбровська Беата 10-Б ІІ Бунь Л. З.
5 Пруська Соломія 11-Б ІІ Бунь Л. З.

інформаційні технології

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Хащівський Віктор 8-А ІІІ Хлопик Р. З.
2 Зубрицький Маркіян 9-В III Хлопик Р. З.
3 Думало Вероніка 10-Б III Хлопик Р. З.

інформатика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Панчак Остап 7-В І Хлопик Р. З.
2 Хащівський Віктор 8-А І Хлопик Р. З.
3 Лагуш Олег 9-В ІІ Хлопик Р. З.
4 Думало Вероніка 10- Б ІІІ Хлопик Р. З.

фізична культура

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Явір Максим 11-А І Фляга І. С.

фізика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Лобський Назар 7-Б ІІІ Бурий А. Р.
2 Лизун Христина 8-Б ІІІ Винарчик Л.М.
3 Савчак Роман 9-Б І Бурий А. Р.
4 Качмар Тарас 9-Б ІІ Бурий А. Р.

історія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Сабат Соломія 8-Б ІІ Угрин У.В.
2 Процикевич Анастасія 8-А ІІІ Угрин У.В.
3 Федуняк Роман 9-В ІІІ Погорєла Г.В.
4 Матківська Марія 10-Б ІІІ Угрин У.В.

географія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Тезбір Роксолана 10-Б ІІ Коваль Л. П.
2 Зубрицький Маркіян 9-В ІІІ Коваль Л. П.
3 Василюк Ростислав 9-Б ІІІ Коваль Л. П.
4 Федуняк Роман 9-В ІІІ Коваль Л. П.
5 Лазорко Ольга 8-А ІІІ Коваль Л. П.

хімія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Михайлюк Софія 7-Б ІІІ Панчишак Г. Є.

українська мова

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Михайлюк Софія 7-Б ІІ Лучків О. В.
2 Коб’якова Анна 7-В ІІІ Лучків О. В.
3 Процикевич Анастасія 8-А І Тезбір С. О.
4 Іванишин Катерина 8-А ІІ Тезбір С. О.
5 Савчак Роман 9-Б ІІ Драла Л. Б.
6 Тезбір Роксолана 10-Б І Тезбір С. О.
7 Пруська Соломія 11-Б ІІІ Процикевич Г. Л.
8 Романко Олена 11-Б ІІІ Процикевич Г. Л.

біологія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Лагуш Олег 9-В І Михайлишин А. Т.
2 Весела Ліліана 10-Б ІІ Панькевич Л. І.

технології

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Маркович Олег 11-Б ІІІ Ілик О. М.

англійська мова

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Процикевич Анастасія 8-А ІІІ Модрицька Ю. О.
2 Лагуш Олег 9-В ІІІ Модрицька Ю. О.

німецька мова

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Романко Олена 11-Б І Джура Г. І.
2 Весела Ліліана 10-Б І Джура Г. І.
3 Курило Діана 9-Б І Єршова І. Г.
4 Іванишин Катерина 8-А І Василюк С. О.
5 Євсеєнко Олена 11-Б ІІ Джура Г. І.
6 Пруська Соломія 11-Б ІІ Михайлишин Ю. С.
7 Тезбір Роксолана 10-Б ІІ Юрчак І. М.
8 Кобільник Тетяна 10-Б ІІ Джура Г. І.
9 Савчак Роман 9-Б ІІ Єршова І. Г.
10 Василюк Ростислав 9-Б ІІ Василюк С. О.
11 Процикевич Анастасія 8-А ІІ Василюк С. О.
12 Лизун Христина 8-Б ІІ Василюк С. О.
13 Качмар Іванна 11-Б ІІІ Михайлишин Ю. С.
14 Лаврик Богдан 10-Б ІІІ Джура Г. І.
15 Лобода Наталія 10-Б ІІІ Юрчак І. М.
16 Росоха Соломія 10-Б ІІІ Юрчак І. М.
17 Панчак Марта 9-Б ІІІ Єршова І. Г.
18 Лагуш Олег 9-Б ІІІ Єршова І. Г.

астрономія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Стебельська Роксолана 11-Б І Бурий Р. А.
2 Ліщинський Владислав 11-Б ІІ Бурий Р. А.
3 Весела Ліліана 10-Б І Бурий Р. А.
4 Зубрицький Маркіян 9-В ІІІ Бурий Р. А.

основи економіки

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Регей Ольга 9-В ІІІ Іваночко О.О.

правознавство

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Фаб’як Юлія 9-А І Угрин У. В.
2 Федуняк Роман 9-В ІІ Угрин У. В.
3 Огар Назарій 11-А ІІІ Угрин У. В.

екологія

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Надкернична Яна 10-Б ІІ Кравців Г. О.

християнська етика

№ з/п Прізвище та ім'я учня Клас Місце Вчитель
1 Панчак Марта 9-Б ІІ Дешева О. Г.
2 Мала Галина 8-А ІІІ Дешева О. Г.
3 Радченко Анастасія 10-Б ІІІ Дешева О. Г.