• +380324420386
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гортаючи сторінки історії

Осінь 1944 р.
відкриття в Дрогобичі середньої школи №2, яка тоді функціонувала як жіноча школа на другому поверсі теперішнього житлового будинку на вул. Адама Міцкевича.
1945 р.
друга школа перемістилася на вулицю Завалля (сьогодні тут ЗОШ№3), де ділила приміщення з російською школою.
1944-1955 рр.
директором школи була вчитель-філолог Марія Лісненко.
1947 р.
перший випуск школи.
1955-1961 рр.
школу очолюють Микола Солонцов, Лідія Ляшенко.
1961р.
школа перейшла в новозбудоване приміщення на вул. Б.Козловського (тоді Чапаєва), 17, де знаходиться і сьогодні.
1961-1966 рр.
директором працював учитель української мови та літератури Іван Костомаха. Очолений ним колектив зосередив увагу на розвитку індивідуальних особливостей учня. У школі функціонувало 4 хори, 5 танцювальних груп, духовий оркестр, ансамблі бандуристів, студії малювання та художньої вишивки, 5 технічних гуртків, спортивні секції, шкільна картинна галерея. Також за часів Івана Костомахи самодіяльний композитор Григорій Радько та поет Іван Малиш створили «Пісню про другу школу».
1964 р.
школа представляла Україну на виставці досягнень народного господарства в Москві й була нагороджена срібною медаллю.
1966 р.
львівським видавництвом «Каменяр» була випущена книжечка про другу школу під назвою «Школа в передгір’ї Карпат» (автори – О.Соколова, В.Тіпухов).
1966-1975 рр.
школу очолювала вчитель української мови та літератури Євдокія Колпецька.
1975-1991 рр.
директор школи – вчитель історії Орест Ортинський.
1984 р.
закінчено добудову нового корпусу школи.
1991-2001 рр.
шкільним колективом керувала талановитий педагог, випускниця другої школи, вчитель німецької мови Корнелія Мельникевич, для якої девізом були слова К.Ушинського: «Добра школа та, яка більш нагадує сім’ю, ніж школу».
24 травня 1997 р.
видано перший номер шкільної газети «Ми!».
Із 2001 року
школу очолює ще одна наша випускниця, вчитель біології Лариса Панькевич, для якої друга школа – це її життя.
2004 р.
до 60-річного ювілею школи у видавництві «Коло» побачила світ книжечка «Не забудь ніколи нашу другу школу. Нашу рідну школу, цей привітний дім…» (головний редактор – Ігор Качмарик).
2008 р.
Дрогобицька спеціалізована школа №2 нагороджена відзнакою «Флагман освіти і науки України», якою нагороджуються кращі заклади освіти та науки згідно з проведеним опитуванням серед органів державного управління, асоціацій, спілок, громадських об’єднань, авторитетних фахівців.
2010 р.
З метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладу освіти в школі було створено веб-сайт.
2010 р.
реалізація всеукраїнського проєкту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад на 2009-2011рр.», який здобув міні-ґрант на створення інформаційного консультаційного центру з соціально-правової підготовки учнів у питанні протидії торгівлі людьми.
2013 р.
надання навчальному закладу статусу DSD-школи, який передбачає підвищення кваліфікації учителів німецької мови, стипендії і навчання у ВНЗ Німеччини, підтримка школи навчальними та методичними матеріалами, а також залучення до викладання вчителів із Німеччини та прийняття іспитів на Німецький мовний диплом.
2017 р.
Дрогобицька CШ №2 - учасник освітнього проєкту «Школа – територія прав людини».
2017 р.
школа увійшла в сотню шкіл України, які стали учасниками пілотного впровадження проєкту нового Державного стандарту початкової освіти в рамках реформи «Нова українська школа».
Із 2018 року
впроваджується проєкт «Просування громадянської освіти в початковій школі в контексті нових державних стандартів» за сприяння Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» у рамках програми «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
2019 р.
школа реорганізована в Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області.